Kniha návštěv

Litovel

Zbyněk | 11.07.2012

Ahoj, nechtěl by někdo jet na závody Trek bobr bike do Litovle 11.8.2012 ? Já bych jel.

MTB závod ve Svitavech

Zdenda Šimperský | 13.05.2012

Ahoj všichni, chtěl jsem Vás informovat (jelikož Milda na to pořád zapomíná, že Milane :-D ) o závodě Kopečkovské drncání který se jede ve Svitavech, závod je i v seznamu tady na stránkách, jedná se o 60 km terénem (je tam i video) startovné 120 Kč a vzdálenost od Blanska taky vpohode, já a Milan jedeme, tak bych byl moc rád, kdyby se ještě někdo přihlásil, jak z důvodu "nejvíce zastoupeného" klubu, tak plného vytížení Mildovi Alfy, zázemí (sprcha, parkování, schování kol po závodě atd) u nás doma ve Svitavech což je 200m od startu závodu, tak doufám, že se ještě někdo přidá, zatím ahoj a hodně najetých kilometrů přeje Zdenál

Věštírma

Bohunka | 30.03.2012

Hurá ...nové stránky. Děkujeme, Zdenečku. Dresy s dlouhým rukávem, budou na vyzkoušení v úterý. B.

Re: Věštírma

Zdeněk | 30.03.2012

Děkujeme Bohunce za příspěvky jen tak dál :DDDDDDDDDDD

Věštírna.

Bohunka | 11.03.2012

Nazdar pánové...
Přeji vám všechno nejlepší do nové sezóny a hlavně hodně zdraví...to platí pro všechny, ne jenom pro ty starší. Počasí by se mělo během pár dní změnit, tak už nám nebude nic bránit k tomu, osedlat naše dvoukolové oře a zakousnout se do prvních kilometrů. Milan už to bez dovolení udělal, ale zřejmě nám trošku promrzl a zapomněl některá písmenka v abecedě, ale držme mu palce, ať se mu jeho stav zlepší a při dalším přihlašování na závody, už bude vše v pořádku. Tak s chutí do toho. B.

Valtice

Zbyněk | 23.02.2012

Ahoj všichni,
stránky super. Jak se chystále do Valtic? Já bych tam taky rád jel a na více dnů. Nepřidá se někdo?

Re: Valtice

Zdeněk | 28.02.2012

Stránky jsou zatím v začátku, postupem času se to doufám bude zlepšovat :). Na ty Valtice jsme se pořádně ještě nedomlouvali, jenom jsme o tom předběžně mluvili. Ale pokud vyjde počasí určitě bych jel (za mě osobně ale pouze asi na jeden den).

Přidat nový příspěvek